Otevřená a všem dostupná databáze povolání spravovaná
Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR

NEWSLETTER NSP: podzim/2016

pondělí 28. listopadu 2016

Vážení čtenáři, dovolte nám, abychom Vás přivítali na stránkách nového informačního newsletteru NSP, v němž najdete všechny potřebné informace o Národní soustavě povolání (NSP). ...

Vážení čtenáři,
dovolte nám, abychom Vás přivítali na stránkách nového informačního newsletteru NSP, v němž najdete všechny potřebné informace o Národní soustavě povolání (NSP).

Ta se totiž neustále vyvíjí, rozšiřuje a zlepšuje, což se dozvíte na dalších stránkách. Součástí tohoto dění jste právě Vy – zaměstnavatelé, personalisté, uchazeči o práci, absolventi, návštěvníci webových stránek www.nsp.cz a zájemci o situaci na trhu práce. Právě pro Vás se snažíme zlepšit naše služby, nabízet Vám širší servis a reagovat na Vaše požadavky a Vaši zpětnou vazbu.

Prostřednictvím tohoto bulletinu Vás chceme seznamovat s aktuální situací, změnami a novinkami, na kterých pracujeme, a samozřejmě taky nabízet naši pomoc a podporu při využívání Národní soustavy povolání.

Věříme, že Vám přečtení našeho newsletteru nezabere příliš času a naopak Vám přinese mnoho zajímavého a využitelného pro Vaši práci.

NEWSLETTER NSP: podzim/2016

Zdroj: tým NSP